3d geleden

Wallet Drain

🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Divine, tha uimhir de dhaoine a’ cur luach ort agus a’ gabhail cùram dhìotl 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Hey you beautiful lady, here is a little something from so many of us on here that have contributed to this drain just for you. You are always there, whether it’s a new domme entering and needs some advice or if it’s someone who needed an ear and someone to care, it’s you that brightens this place up, you that has touched so many peoples lives with that beautiful soul of yours. So believe us when we all say you are appreciated and loved by so many and you make this world such a special place to be in just because you are in it too. We are all so grateful for you being you ✨🤍✨ - Instant

Drain Beëindigd! Bekijk Alle Drains

Help DivineFeminine33 DivineFeminine33 drain Mistress_cee Mistress_cee's wallet


$500.00 5000

gedrained van $500.00 5000

0% over


Aanmelden om te helpen DivineFeminine33 bereik hun Drain doel! Of creëer je eigen Drain?

Meld je nu aan

Elke Like drains $5.00 50

Elke 1e Commentaar drains $5.00 50


Mistress_cee is drained!
Drain gesloten omdat het maximale bedrag is bereikt

BabyPunkin This is the sweetest thing ever. 🥹

SophieSarah 🖤🖤🖤🖤

AngelCK ❤️❤️❤️❤️❤️

Leighannexo 🖤🖤🖤🖤

PoutyJsBetab**ch 🐷🐷🐷

MissMiaWallace 🩷🩷🩷🩷🩷🩷

Wamdom 💖💖

Lizbabyy27 Get that money girl

Goddess_Sienna_J Love this 🖤🖤🖤

PlaywithPhoebe ❤️❤️❤️

PoutyJsGoodBoy 🥰🥰

GoddessHoneyMonet 🥰🥰🥰🥰💋💋💋💋

MiaMae 🥰🥰🥰

HardDataa**lyst 🩷🩷🩷

LegsEleven11 💲💲💲

PoutyJsPuppy 😍😍

JennaUK Absolutely love this ❤️

LadySleepySheepie Wow we gathered that much?! I fucking love this community

Jade_Curves ❤️❤️❤️

Mistress_cee @MissMilo we all did 💜💜💜

MissMilo @Mistress_cee well done on sorting this you did AMAZING ♥️♥️

MsMaddie 🖤🖤🖤

PoutyJ 💗💗💗💗

Goddessaurora0607 🖤🖤🖤🖤🖤

WorthIT89 🎉🎉🎉🎉🎉

SinfullySweetSue Yay!! We're here! So happy to be able to contribute to an amazing lady. 🥹🌸💐

Mistress_cee I know i set it slowish but wanted to give everyone who contributed a chance to comment 💜💜💜

Mistress_Saskia You deserve it ♥️♥️

SparkleMotion Sending lots of love! 💖💖💖💖💖

Naughtynic18 😘😘😘

Mistress_cee @DivineFeminine33 pleasure is all mine 💜🤍💜

GoddessShelly ❤️❤️❤️

Firequeen33 🔥🔥🔥🔥

LadyChastity 🖤🖤🖤🖤 sending big hugs

Bootyhunterxox ❤️❤️❤️

DivineFeminine33 @MistressVelvetVixen I love you more ❤️🥰❤️

CarmenW ✨✨✨💕💕💕💕💕👑👑

DivineFeminine33 @Mistress_cee thankyou, for always seeing me 🤍💜🤍

BlackInkedDoll So deserved!!!!! 🖤🖤🖤

Bustyolivia 💞💞

DivineFeminine33 @Kezree19 ❤️❤️❤️

DivineFeminine33 @Hor0069 ❤️❤️❤️


DivineFeminine33 @Selenelx I love you so much 🤍💛🤍

MissMilo 💕💕

Selenelx love you 💛

DivineFeminine33 I truly love you all 🤍

MissNicethings So much love for a beautiful lady inside and out. xXx

DivineFeminine33 @MistressVelvetVixen I'm so overwhelmed ❤️

MistressLunalisse 💓💓💓

GoddessSira ❤️❤️


MistressVelvetVixen Love you wifey 🥰😘

Mistress_cee You are beyond amazing and we all see you 💜🤍💜

NinaTheBustyEnchantress We love you and appreciate you gorgeous!!! Thank you for being amazing hen!

Dollhouse Incredible 🥰🥰

BustyMissLea We love you so very much. Thank you cee for collecting and organising 🖤


Kezree19 ❤️❤️❤️ we love you

Hor0069 What a drain 🔥 keep being you divine! Well done Cee for organising 🤍🤍🤍🤍


Deel de Resultaten van deze Drain op je socials!


Wallet Drain FAQ

Hoe Werken Portemonnee Drains?

Wat is een Wallet Drain?
Een wallet drain is een vorm van financiële dominantie... ook bekend als findom. Dit is waar een sub de controle over zijn financiën afgeeft en zich financieel laat drained. Een Drain stelt de sub in staat om voorwaarden en een budget af te spreken met de Dominant, en de Dominant "drains" hen. In het geval van een Wallet Drain zoekt de Dominant vervolgens de hulp van de community en elke like/comment drain het budget van de sub
Wie kan een Wallet Drain opzetten?
Alleen Dominants kunnen de Wallet Drain opzetten, echter zal deze Drain niet live gaan totdat de sub de voorwaarden van de Wallet Drain heeft geaccepteerd.
Hoe kan ik een Wallet Drain opzetten?
Dominants kunnen een Drain opzetten door het gesprek met de sub te bezoeken. Je kunt ook een Drain opzetten binnen het Wallet Drains gedeelte in de zijbalk navigatie.
Hoe lang duren Drains?
Dit is volledig aan de Dominant en de sub. Je kunt kiezen tussen 1 uur en 1 maand. De Drain gaat live voor de overeengekomen duur zodra de sub het Contract heeft geaccepteerd.
Wat als een sub niet genoeg KinkCoins heeft?
Een sub kan alleen een Wallet Drain accepteren wanneer hij genoeg KinkCoins heeft. Als ze niet genoeg KinkCoins hebben, worden ze naar de opwaardeerpagina gestuurd om genoeg KinkCoins te kopen om hun Drain Sessie te starten.
Wat zijn KinkCoins?
KinkCoins zijn onze anonieme, internetsite, volwassen vriendelijke betalingsmethode. Je kunt er hier meer over lezen - https://www.findomsonly.com/blog/introducing-kinkcoins-our-new-way-to-pay
Hoe wordt gegarandeerd dat Dominant hun geld krijgen?
Zodra de Wallet Drain door de sub is geaccepteerd, wordt het maximale drain bedrag overgedragen en gehouden in escrow door Admin. Zodra de Drain is voltooid, krijgt de Dominant zijn KinkCoins.
Wat is een escrow?
Escrow is een financiële overeenkomst gehouden door een neutrale derde partij (Admin) totdat de voorwaarden van een contract zijn nagekomen. Admin houdt het overeengekomen bedrag van de Drain in escrow en geeft dit vrij binnen 2 uur na voltooiing van een Drain.
Zijn er kosten?
Er zijn geen kosten voor Premium Dominants op Findoms Only die hun drains uitvoeren op findomsonly.com. In alle andere gevallen wordt een vergoeding van 10% van het gedraineerde bedrag in rekening gebracht zodra de Drain is beëindigd.
Wie kan deelnemen aan de Drain?
Alle leden kunnen deelnemen aan een Drain.
Als ik de Drain deel op mijn socials, kunnen ze dan ook deelnemen?
Hoe meer zielen, hoe meer vreugd! Ze moeten alleen een account aanmaken om te kunnen deelnemen.
Waarom een Wallet Drain met ons doen?
Waar anders kun je deelnemen aan financiële dominantie die betaling garandeert?! Er is niets erger dan het eens zijn met een Drain en de sub zich terugtrekken voordat hij kan worden drained. We verwerken betalingen direct op de site, wat betekent dat je gegarandeerd betaald krijgt. We hebben ook een actieve community die kansen aangrijpt om deel te nemen aan een wallet drain!
Kan een Wallet Drain vroegtijdig worden beëindigd?
Ja, een Wallet Drain kan vroegtijdig worden beëindigd door de sub of Dominant.
Wat als ik een Wallet Drain vroegtijdig beëindig?
Als een Wallet Drain vroegtijdig wordt beëindigd, wordt het drained bedrag tot aan de annulering uitbetaald aan de Dominant. Eventuele on-drained KinkCoins worden teruggestuurd naar de sub. Deze transacties vinden plaats binnen 2 uur na het beëindigen van de drain.
Wat als het verloopt?
Als de Drain verloopt voordat het Drain doel is bereikt, wordt het drained bedrag aan KinkCoins uitbetaald aan de Dominant. Als het volledige doel niet is bereikt, ontvangt de sub het ongebruikte bedrag terug in hun KinkCoins balans binnen 2 uur na het verstrijken.
Telt elke commentaar mee voor het Drain Totaal?
Een individueel lid kan meerdere keren commentaar geven, maar alleen de 1e commentaar telt mee voor het Drain doel.
Hoe kan ik meer exposure krijgen om mijn sub te Drainen?
Waarom niet de deelknoppen gebruiken om de Drain op je socials te delen en meer mensen te vinden om je te helpen succesvol je sub te Drainen?
Ik heb mijn sub succesvol drained, hoe verander ik KinkCoins in contant geld?
Gefeliciteerd! Lees meer over hoe je KinkCoins kunt laten uitbetalen hier - https://www.findomsonly.com/blog/introducing-kinkcoins-our-new-way-to-pay